SMDJE30CAH
MFR.Part #
SMDJE30CAH
JLCPCB Part #
C3705411
Description
-55℃~+150℃ 30V 33.3V 3kW 48.4V 5uA 62A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS