SMDJE30AH
MFR.Part #
SMDJE30AH
JLCPCB Part #
C3715225
Description
-55℃~+150℃ 30V 33.3V 3kW 48.4V 5uA 62A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS