SMDJE22AH
MFR.Part #
SMDJE22AH
JLCPCB Part #
C3699351
Description
-55℃~+150℃ 22V 24.4V 35.5V 3kW 5uA 84.5A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS