SMDJE22A
MFR.Part #
SMDJE22A
JLCPCB Part #
C3706379
Description
1uA 22V 24.4V 35.5V 3kW 84.5A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS