SMDJE190A
MFR.Part #
SMDJE190A
JLCPCB Part #
C3703143
Description
-55℃~+150℃ 190V 1uA 211V 307V 3kW 9.7A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS