SMDJE18AH
MFR.Part #
SMDJE18AH
JLCPCB Part #
C3710624
Description
-55℃~+150℃ 102.7A 18V 20V 29.2V 3kW 5uA TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS