SMDJE180A
MFR.Part #
SMDJE180A
JLCPCB Part #
C3712148
Description
-55℃~+150℃ 10.3A 180V 1uA 201V 292V 3kW TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS