SMDJE17CAH
MFR.Part #
SMDJE17CAH
JLCPCB Part #
C3704184
Description
108.7A 17V 18.9V 27.6V 3kW 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS