SMDJE17A
MFR.Part #
SMDJE17A
JLCPCB Part #
C3714038
Description
-55℃~+150℃ 108.7A 17V 18.9V 1uA 27.6V 3kW TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS