SMDJE170CA
MFR.Part #
SMDJE170CA
JLCPCB Part #
C3708172
Description
-55℃~+150℃ 10.9A 170V 189V 1uA 275V 3kW Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS