SMDJE16AH
MFR.Part #
SMDJE16AH
JLCPCB Part #
C3711833
Description
-55℃~+150℃ 115.4A 16V 17.8V 26V 3kW 5uA TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS