SMDJE16A
MFR.Part #
SMDJE16A
JLCPCB Part #
C3710167
Description
115.4A 16V 17.8V 1uA 26V 3kW TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS