SMDJE14CAH
MFR.Part #
SMDJE14CAH
JLCPCB Part #
C3704922
Description
129.3A 14V 15.6V 23.2V 3kW 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS