SMDJE12AH
MFR.Part #
SMDJE12AH
JLCPCB Part #
C3706468
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 150.8A 19.9V 3kW 5uA TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS