SMDJE12A
MFR.Part #
SMDJE12A
JLCPCB Part #
C3714658
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 150.8A 19.9V 2uA 3kW TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS