SMDJE120A
MFR.Part #
SMDJE120A
JLCPCB Part #
C3701856
Description
-55℃~+150℃ 120V 133V 15.5A 193V 1uA 3kW TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS