SMCJE85AH
MFR.Part #
SMCJE85AH
JLCPCB Part #
C3703496
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11A 137V 1uA 85V 94.4V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS