SMCJE64AH
MFR.Part #
SMCJE64AH
JLCPCB Part #
C3699933
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 103V 14.6A 1uA 64V 71.1V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS