SMCJE60CA
MFR.Part #
SMCJE60CA
JLCPCB Part #
C3706802
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 15.5A 1uA 60V 66.7V 96.8V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS