SMCJE51A
MFR.Part #
SMCJE51A
JLCPCB Part #
C3713766
Description
1.5kW 18.2A 1uA 51V 56.7V 82.4V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS