SMCJE48CAH
MFR.Part #
SMCJE48CAH
JLCPCB Part #
C3708819
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 19.4A 1uA 48V 53.3V 77.4V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS