SMCJE45A
MFR.Part #
SMCJE45A
JLCPCB Part #
C3701307
Description
1.5kW 1uA 20.6A 45V 50V 72.7V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS