SMCJE43AH
MFR.Part #
SMCJE43AH
JLCPCB Part #
C3705757
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 21.6A 43V 47.8V 69.4V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS