SMCJE40CA
MFR.Part #
SMCJE40CA
JLCPCB Part #
C3714924
Description
1.5kW 1uA 23.3A 40V 44.4V 64.5V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS