SMCJE400CAH
MFR.Part #
SMCJE400CAH
JLCPCB Part #
C3699506
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 2.3A 400V 447V 648V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS