SMCJE400AH
MFR.Part #
SMCJE400AH
JLCPCB Part #
C3709114
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 2.3A 400V 447V 648V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS