SMCJE350CAH
MFR.Part #
SMCJE350CAH
JLCPCB Part #
C3706281
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 2.7A 350V 391V 567V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS