SMCJE33AH
MFR.Part #
SMCJE33AH
JLCPCB Part #
C3701967
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28.2A 33V 36.7V 53.3V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS