SMCJE30CA
MFR.Part #
SMCJE30CA
JLCPCB Part #
C3708135
Description
1.5kW 1uA 30V 31A 33.3V 48.4V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS