SMCJE300CAH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMCJE300CAH
JLCPCB Part #
C3707290
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 3.1A 300V 335V 486V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS