SMCJE300CA
MFR.Part #
SMCJE300CA
JLCPCB Part #
C3708766
Description
1.5kW 1uA 3.1A 300V 335V 486V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS