SMCJE250AH
MFR.Part #
SMCJE250AH
JLCPCB Part #
C3710555
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 250V 279V 3.7A 405V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS