SMCJE22CA
MFR.Part #
SMCJE22CA
JLCPCB Part #
C3703966
Description
1.5kW 1uA 22V 24.4V 35.5V 42.3A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS