SMCJE22A
MFR.Part #
SMCJE22A
JLCPCB Part #
C3700440
Description
1.5kW 1uA 22V 24.4V 35.5V 42.3A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS