SMCJE220CA
MFR.Part #
SMCJE220CA
JLCPCB Part #
C3704321
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 220V 246V 356V 4.2A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS