SMCJE210CAH
MFR.Part #
SMCJE210CAH
JLCPCB Part #
C3709152
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 210V 233V 337V 4.5A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS