SMCJE210AH
MFR.Part #
SMCJE210AH
JLCPCB Part #
C3714187
Description
1.5kW 1uA 210V 233V 337V 4.5A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS