SMCJE210A
MFR.Part #
SMCJE210A
JLCPCB Part #
C3707252
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 210V 233V 337V 4.5A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS