SMCJE200AH
MFR.Part #
SMCJE200AH
JLCPCB Part #
C3714192
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 200V 224V 324V 4.7A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS