SMCJE190CA
MFR.Part #
SMCJE190CA
JLCPCB Part #
C3708920
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 190V 1uA 211V 307V 4.9A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS