SMCJE190AH
MFR.Part #
SMCJE190AH
JLCPCB Part #
C3709436
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 190V 1uA 211V 307V 4.9A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS