SMCJE18CAH
MFR.Part #
SMCJE18CAH
JLCPCB Part #
C3701019
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 18V 1uA 20V 29.2V 51.4A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS