SMCJE180CAH
MFR.Part #
SMCJE180CAH
JLCPCB Part #
C3712380
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 180V 1uA 201V 292V 5.2A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS