SMCJE17CAH
MFR.Part #
SMCJE17CAH
JLCPCB Part #
C3704226
Description
1.5kW 17V 18.9V 1uA 27.6V 54.4A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS