SMCJE15A
MFR.Part #
SMCJE15A
JLCPCB Part #
C3712495
Description
1.5kW 15V 16.7V 1uA 24.4V 61.5A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS