SMCJE14CA
MFR.Part #
SMCJE14CA
JLCPCB Part #
C3700516
Description
1.5kW 14V 15.6V 1uA 23.2V 64.7A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS