SMCJE130AH
MFR.Part #
SMCJE130AH
JLCPCB Part #
C3710304
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 130V 144V 1uA 209V 7.2A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS