SMCJE110AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMCJE110AH
JLCPCB Part #
C3709588
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 110V 122V 177V 1uA 8.5A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS