SMCJE110A
MFR.Part #
SMCJE110A
JLCPCB Part #
C3700062
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 110V 122V 177V 1uA 8.5A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS