SMCJE100CA
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMCJE100CA
JLCPCB Part #
C3700463
Package
SMC
Description
1.5kW 100V 111V 162V 1uA 9.3A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS